Kurumsal

Uluslararası taşımacılık, konusu ve kapsamı ne olursa olsun, dünyada var olan tüm ticari sektörlerin olmazsa olmazyan endüstrisidir. Yani, taşımacılık sektörü yoksa, ticaret de yoktur. Bu çok önemli hizmet sektörü, güven, ciddiyet, olağanüstü dikkat ve zamanlama ister. İşte bu aşamada Çakıroğlu Denizcilik devreye girer. Çalışkan, istikrarlı, ve düzenli bir büyüme sonucu, bugün ülkemizin uluslararası taşımacılık alanında önde gelen kuruluşlarından biri olmuştur. Çünkü Çakıroğlu Denizcilik yanlızca yük değil, güven taşımaktadır.

Çakıroğlu Denizcilik. etkin ve istikrarlı yönetimi, disiplinli, zeki, çözüm odaklı, iyi niyetli, sistem kurabilen ve kurduğu sistemi işleten, çalışkan ve kurum bağlılığı olan personelimiz, güçlü sermaye yapımız, müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesi, misyon ve vizyonumuz doğrultusunda bizi özellikli ve örnek bir firma yapan unsurlardır.

Çakıroğlu Denizcilik Türkiye ve diğer ülkelerde faal olan, izlenen, teknolojik alt yapılı yatırımlar yapan, güven veren, çağdaş bir şirkette olmayı hedeflemektedir.

Amacımız, personelimize yetenek ve becerileri doğrultusunda gelişimine katkıda bulunacak kaynak sunmak, fikir alışverişi yapabileceği iletişim ortamını sağlamak, “daha iyi nasıl olur” sloganıyla yaratıcılıklarına destek vermek ve kaliteyi daima yükseltmektir.

Yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunan, üreten, gelecek vaat eden bu yapı içinde kariyerinizi planlamak istiyorsanız, siz de bu sorumluluğu Çakıroğlu Denizcilikle paylaşabilirsiniz...

Firma Politikamız

Müşteri odaklıdır, firma politikamızın merkezinde müşterilerimiz vardır. Önce Müşteri ilkesinden yola çıkarak müşterilerimizin beklentilerini analiz ederiz ve müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılacak sistemler kurarız.

PROFESYONEL YÖNETİMDE ISRARLIYIZ, firma politikamızın ve sistemimizin uygulayıcıları, geliştiricileri çalışanlarımızdır. Çalışanlarımızı hem işlerinde, hem de sosyal yaşamlarında harekete geçiren, işbirliğini arttıran, konularında uzman derecesinde eğitimli, yaptıkları işlerde desteğini hissettiren yönetim sistemini uygulamakta ısrarlıyız.