Faaliyetler

Denizcilik sektörü; hem dünyada, hem de Türkiye'de hızla gelişmekte. Türkiye'de daha önceki yıllarda gerekli önem verilmemiş olmasına rağmen, son on senede yapılan atakla çok daha iyi seviyelere gelindi. Biz de Çakıroğlu Denizcilik olarak, hızla değişen ve gelişen dünyada kendi gemimizle Türk denizcilik sektörüne daha iyi hizmette bulunabilmeyi amaçlıyoruz.

Çakıroğlu Denizcilik, sektörde uluslararası taşmacılık ve lojistik hizmetlerinin yanı sıra müşteri odaklı çalışma prensibine sahiptir. Bu şekilde siz değerli müşterilerimize uluslararası lojistik sektöründe sadece yüklerinizi zamanında ve sağlıklı şekilde teslim edilmesi değil ayrıca müşterilerimize çözümler ve alternatifler sağlayarak daha kaliteli bir hizmeti verebilmeyi amaçlamaktadır...

Çakıroğlu Denizcilik Armatör bir Firmadır, kendisine ait açık yük gemisiyle Türkiyeden Dünyanın her noktasına veya Dünyanın herhangi bir noktasından Türkiyeye taşımacılığını başarıyla devam ettirmektedir.

Çakıroğlu Denizcilik Armatör Firma olmanın yanında gabari dışı proje taşımaları ile Demiryolu proje taşımacılığı hizmetlerinide başarıyla sürdürmektedir, Çakıroğlu Denizcilik profesyonel genç ve dinamik kadrosuyla yurt dışı acenta ağıyla tam bir lojistik hizmeti veren firma konumundadır. Bu gelişim ve değişimin siz değerli müşterilerimizce fark edilip firmamıza yönelmesi bizleri çok mutlu kılmaktadır... Denizyolu açık yük gemi taşımaları konusunda lütfen bizimle irtibata geçin.

Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

Çakıroğlu Denizcilik geniş ve ağır yüklerinizin taşınmasında yaratıcı çözümler sunar. Diğerlerinin taşıyamadıkları yükleri Çakıroğlu Denizcilik en uygun şekilde yerine ulaştırır. Proje taşımalarında yılların deneyim birikimi ve bilgisi sayesinde müşterilerimiz için yenilikçi ve sonuç odaklı çözümler üretiriz. Çakıroğlu Denizcilik pek çok anahtar teslim projeyi geliştirip sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırmıştır. Pek çok taşıyıcı tarafından konulan boyut ve ağırlık sınırlamalarından bağımsız olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayıp katma değer yaratan çözümler üretiriz.

Çakıroğlu Denizcilik;

Gemi+Tren multi model proje taşımalarını (18-72 metre arası rayların taşınması)
* Kuru yük, dökme gemi kiralama, proje taşımalarını
* Çelik ve demir taşımacılığı, proje taşımalarını
* Hammadde taşımacılığı, proje taşımalarını
* İş makineleri taşımacılığı, proje taşımalarını
* Çıkışta ve varışta gümrükleme ve antrepo hizmetlerini başarıyla yürütmektedir.